title

Administrator nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/0859
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie min. średnie, wymagana umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych. Przygotowanie pism, umów, obieg korespondencji i dokumentów, przygotowanie danych do rozliczeń. Kontakt z pracodawcą osobisty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietu Office

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku