title

Administrator systemów komputerowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1071
OBOWIĄZKI:
- administracja systemami informatycznymi i bazami danych,- administracja serwerami,- administracja i nadzór nad bezpieczeństwem zasobów informatycznych,- praca w środowisku Active Directory,- tworzenie i nadzór nad wykonywaniem kopii zapasowych danych z systemów informatycznych,- przydzielanie użytkownikom identyfikatorów, haseł oraz uprawnień do zasobów sieci i systemów informatycznych,- udzielanie wsparcia użytkownikom systemów informatycznych w codziennej pracy realizowanej z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego,- współpraca z producentami oprogramowania,- realizacja zadań wynikających z ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne i innych odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznych w administracji publicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku informatycznym, w przypadku wykształcenia średniego wymagany jest co najmniej 3 letni staż pracy, wysokie umiejętności praktyczne w zakresie administracji systemami informatycznymi i różnymi typami baz danych (m.in. MS SQL, Firebird, MySQL), praktyczna umiejętność posługiwania się językiem zapytań SQL, znajomość środowiska Active Directory, znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem zasobów informatycznych, bardzo dobra znajomość administracji i obsługi systemu operacyjnego Windows, znajomość systemu Linux, znajomość budowy i działania sieci LAN,znajomość technologii wirtualizacja (Hyper-V), praktyczna znajomość języka angielskiego, znajomość zagadnień dotyczących obsługi sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych, znajomość ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne i innych aktów odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznych w administracji publicznej, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, obywatelstwo polskie lub obywatelstwo Unii Europejskiej oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium RP dla obywateli z innych państw wymagana jest znajomość języka polskiego potwierdzona stosownym dokumentem. Wymagania dodatkowe : mile widziane posiadanie certyfikatów i zaświadczeń o odbyciu kursów specjalistycznych obejmujących swym zakresem powyższe zagadnienia,komunikatywność, sumienność, dokładność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach