title

Agent ds. sprzedaży

Ogłoszenie numer: 7098861, z dnia 2022-06-23

REBOVAL

Reboval to firma zaczynająca działalność na rynku inwestycji online (platforma tradingowa).

Naszym narzędziem pracy jest platforma Fortissio (www.fortissio.com)

Praca Agenta ds.Sprzedaży polega na kontakcie telefonicznym z klientem (B2C) który wykazał zainteresowanie handlem na wspomnianej platformie.

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska

  • rejestracja nowego klienta
  • oprowadzenie klienta po platformie
  • pomoc w dokonaniu pierwszej wpłaty
  • proaktywny kontakt z klientami

Wymagania

  • język polski
  • umiejętność pracy pod presją
  • doświadczenie w sprzedaży, telefonicznej obsłudze klienta i pracy opartej na targetach jest mile widziane

Kogo szukamy:

  • odważnych ludzi z pomysłami
  • osób komunikatywnych, z dużą ilością energii
  • osób pasjonujących się polityką, gospodarką ,światem finansów i inwestycji
  • graczy zespołowych, którzy lubią pracować i budować zgrany zespół nie tylko w miejscu pracy

Oferujemy

  • pełne szkolenie przygotowujące do stanowiska
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne prowizje
  • pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 4100 zł brutto oraz prowizja w zależności od osiąganych wyników
  • darmowy dostęp do świeżych przekąsek oraz zimnych i ciepłych napojów
  • kartę Multisport

Startujemy 4 lipca!

 Szczegóły oferty zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej.