title

Agent nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0755
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie ofert nieruchomości, przygotowywanie i prowadzenie ofert, prezentacja ofert, przygotowywanie dokumentów transakcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ogólnokształcące, prawo jazdy kat B, doświadczenie w obsłudze klienta, odpowiedzialność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, elastyczność, dobra znajomość obsługi komputera, podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach