title

Agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/1106
OBOWIĄZKI:

agent ubezpieczeniowy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zobacz podobne oferty

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.

Agent ds. Sprzedaży usług ubezpieczeniowo-prawnych

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2022-11-23
OCZEKIWANIA: Szukamy osób z doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, jak również z branż usług finansowych, prawnych i innych, wyrażających zainteresowanie...

PZU SA

Dodane: 2022-11-19
Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę jako agent wyłączny: samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy, masz realny wpływ na poziom swoich zarobków,...

Dodane: 2022-10-31