title

Analityk bazodanowy / Big Data / BI Developer

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 800 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • tworzenie i optymalizacja zestawień z baz danych z wykorzystaniem SQL, ich analiza i formułowanie wniosków
  • utrzymanie i optymalizacja istniejących narzędzi raportowych
  • tworzenie raportów w narzędziu Business Intelligence / Qlik view
  • wsparcie użytkowników w zakresie analizy i interpretacji danych
  • dbanie o poprawność danych w bazach danych
  • współpraca przy tworzeniu rozwiązań informatycznych dla klientów wewnętrznych

Wymagania:

  • znajomość SQL
  • dobra znajomość MS Excel / MS Access / MS Querry  i chęć rozwijania swoich umiejętności
  • umiejętność analizowania informacji i danych, odkrywania i dostrzegania zależności, wyciągania na ich podstawie wniosków
  • mile widziana będzie znajomość zasad działania relacyjnych baz danych
  • łatwość komunikacji, umiejętność aktywnego słuchania (zdobycie informacji, ale także poznanie punktu widzenia rozmówcy) oraz budowania pozytywnych relacji
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • program motywacyjny
  • udział w budowaniu strategii
  • indywidualnie dostosowany program wdrożenia do pracy i rozwoju kompetencji