title

Animator 3d

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Animator 3d
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1204
OBOWIĄZKI:
- Tworzenie wysokiej jakości animacji do naszych produkcji, zarówno ręcznie jak i z wykorzystaniem naszego systemu MoCap, tworzenie layoutów ujęć do animatików w ścisłej współpracy z reżyserem lub lead-em animatorów, praca przy obróbce plików z MoCapu, nagrywanie MoCapu w naszym studiu.- Godziny pracy: 8 godzin dziennie w godzinach 8:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość dowolnego programu do animacji postaci 3D. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Wymagane posiadanie portfolio.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 630 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach