title

Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0547
OBOWIĄZKI:
Praca animatora rekreacji i organizacji czasu wolnego polega na planowaniu, organizowaniu i prowadzeniu animacji: sportowych, plastycznych, teatralnych, muzycznych, turystycznych oraz imprez rekreacyjno-sportowych sprzyjających wypoczynkowi, wzmacnianiu zdrowia i osiąganiu dobrej kondycji psychofizycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: współpraca w grupie
Uprawnienia: Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw
Uprawnienia: animator grup dziecięcych i młodzieżowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : pomysłowość[Umiejętność 1] : kreatywność

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej