title

Aspirant pracy socjalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/22/0753
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie tygodniowych planów pracy dla poszczególnych grup społecznych, dla seniorów oraz dzieci. Inicjowanie działań wpływających na aktywność społeczności lokalnej. Organizacja i porowadzenie zajęć aktywizujących dla seniorów. Organizacja i prowadzenie zajęć kreatywnych, manualnych dla dzieci. Rozwijanie zdolności i zainteresowań dzieci. Nadzór nad prawidłowym i bezpiecznym wykonywaniem zajęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, kreatywność, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i osobami starszymi

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim