title

Asystent architekta

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Asystent architekta
Miejsce pracy: Wisła Wielka
Numer: StPr/20/0311
OBOWIĄZKI:
sporządzanie koncepcji architektonicznych, inwentaryzacji, wizualizacji 3D
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba powyżej 30r. ż., wykształcenie wyższe, praktyka przy inwentaryzacjach budynków, bardzo dobra znajomość ARCHICAD, j. angielski w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Wisła Wielka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Asystent kierownika bazy sprzętu i administracji obiektów

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: dzisiaj
współpraca z Kierownikiem Transportu, nadzór nad obiegiem dokumentacji i procesami realizacji zamówień. wskazana wiedza z zakresu branży samochodowej i sprzętu...

SFS International Sp. z o.o.

Asystentka / Asystent Działu Rekrutacji

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Zakres obowiązków: Bezpośredni i telefoniczny kontakt z Kandydatami Prezentacja ofert pracy Prowadzenie działań promocyjnych Prace administracyjno - biurowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Asystent nauczyciela przedszkola

Lokalizacja: śląskie / Borowe

Dodane: wczoraj
- pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, - pomoganie dzieciom w czynnościach higienicznych i samoobsługowych, - nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, -...