title

Asystent architekta

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Asystent architekta
Miejsce pracy: Wisła Wielka
Numer: StPr/20/0311
OBOWIĄZKI:
sporządzanie koncepcji architektonicznych, inwentaryzacji, wizualizacji 3D
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba powyżej 30r. ż., wykształcenie wyższe, praktyka przy inwentaryzacjach budynków, bardzo dobra znajomość ARCHICAD, j. angielski w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Wisła Wielka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Spilo

Asystent Spedytora

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu, Zaangażowanie w terminowe wykonywanych usług transportowych, Aktywne, skuteczne pozyskiwanie nowych...

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Asystent w Dziale Usług Kadrowo-Płacowych

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-10-04
Naszym Pracownikom oferujemy: umowę o pracę rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO" bliską...

Axi Immo

Asystentka / Asystent Działu Gruntów

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-10-03
Opis stanowiska: współpraca z konsultantami działu; aktualizacja i rozwijanie bazy nieruchomości; przygotowywanie ofert, prezentacji nieruchomości;...