title

Asystent / Asystentka Produkcji

Ruda Śląska

W imieniu firmy będącej liderem rozwiązań z zakresu dostaw systemów sprężania i geotechnicznych poszukujemy kandydatów / kandydatek ze znajomością języka angielskiego na stanowisko Asystent/ka produkcji.

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na pełen etat w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na 2-3 miesiące
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

zadania

  • wykonywanie zadań administracyjnych
  • przygotowywanie raportów produkcyjnych
  • opracowywanie harmonogramów pracy
  • aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • komunikacja i współpraca z pracownikami

oczekujemy

  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • znajomości języka angielskiego (min. na poziomie B2)
  • umiejętności efektywnego zarządzania czasem
  • komunikatywności, samodzielności, dokładności sumienności i punktualności
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47