title

Asystent / Asystentka w Dziale Księgowości

nmc Polska jest częścią Grupy nmc wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Oddział w Zabrzu produkuje izolacje budowlane ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Pyskowicka 15
Zadania:
  • Wsparcie działu księgowości w codziennych obowiązkach,
  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
  • Ewidencja faktur w systemie,
  • Kompletowanie, należyte przechowywanie i archiwizowanie dowodów księgowych,
  • Dbałość o płynny i terminowy przepływ dokumentacji księgowej,
  • Sporządzanie korespondencji i dokumentacji księgowej zgodnie z bieżącymi potrzebami działu,
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji księgowych,
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe wyższe (ekonomia, rachunkowość, controlling, itp.),
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości i ekonomii,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (szczególnie Excel) – poziom średniozaawansowany,
  • Chęć nauki i rozwoju,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Odpowiedzialność, dokładność i staranność,
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych,
  • Umiejętność rozwiązywaniem problemów i uzyskiwania informacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie,
  • Pracę na długie lata - już po 4 miesiącach umowa na czas nieokreślony,
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne),
  • Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia,
  • Mamy stały zespół już od lat - praca w gronie wykwalifikowanych współpracowników