title

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0888
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, (Projekt POWER).Wykształcenie: średnie; obsługa komputera; zakres obowiązków: odbieranie i przełączanie rozmów tel., udzielanie podstawowych i formacji dotyczących firmy drogą tel. oraz pocztą elektroniczną, obsługa korespondencji firmy, poczty przychodzącej i wychodzącej, nadzór nad obiegiem dokumentacji, pomoc przy organizowaniu spotkań służbowych, wsparcie w prostych zadaniach działu księgowego, obsługa dokumentaacji, korespondencji finansowej przychodzącej do działu księgowego; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach