title

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Jankowice
Numer: StPr/21/2453
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie średnie, mile widziane wyższe, a także znajomość programów księgowych. Prowadzenie spraw biurowych, ogólne usługi finansowo-księgowe. Kontakt z pracodawcą osobisty, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputerowych programów księgowych

Miejsce pracy:

Jankowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku