title

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/0061
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy (Projekt POWER).Wykształcenie: min. średnie; znajomość obsługi komputera i podstaw rachunkowości mile widziana, zakres obowiązków: weryfikacja dokumentów księgowych, wystawianie faktur, księgowanie pod nadzorem; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach