title

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/0781
OBOWIĄZKI:
organizacja stanowiska pracy zgodnie z BHP, segregowanie dokumentów, wprowadzanie dokumentów do systemu, archiwizacja dokumentów, wypełnianie firmularzy i redagowanie pism, utrzymanie czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Asystent działu handlowego (staż)

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: dzisiaj
osoby zaejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Asystent do spraw księgowości

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: dzisiaj
Asystent do spraw księgowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie: średnie...

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Asystent inspektora nadzoru

Lokalizacja: śląskie / Wola

Dodane: wczoraj
wstała współpraca z Inżynierem Rezydentem, stała współpraca z Inspektorem danej branży, obsługa urządzeń biurowych, systematyczna obsługa poczty e-mail,...