title

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/1549
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

praca przy komputerze powyżej 4h, preferowany kierunek administracja, zarządzanie, informatyka wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów mile widziana znajomość j. obcego

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie