title

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0716
OBOWIĄZKI:

Księgowanie dokumentów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów i rejestrach VAT, analiza dokumentów pod kątem zaliczania w koszty podatkowe, sporządzanie listy płac, sporządzanie deklaracji ZUS, prowadzenie akt osobowych. Praca w zakresie godzin 8-17 do uzgodnienia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, chęć rozwijania się, dobra pamięć, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja, systematyczność, kultura osobista, umiejętność nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, zdolność komunikowania się z klientem

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach