title

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Książenice
Numer: StPr/23/0140
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wykształcenie średnie, księgowanie dokumentów, sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej, deklaracji rozliczeniowych do ZUS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Książenice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku