title

Asystent ds. handlu i administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: StPr/22/2995
OBOWIĄZKI:
Wyszukiwanie dostawców i odbiorców towarów w Chinach i w Polsce ,nawiązywanie kontaktów handlowych ,monitorowanie rynków zbytu ,Sprzedaż hurtowa i detaliczna towarów , nadzór nad magazynem , tworzenie raportów dla zarządu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: doskonała organizacja pracy - komunikatywność
Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami

Miejsce pracy:

Pyskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach