title

Asystent ds. kadrowo-płacowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Asystent ds. kadrowo-płacowych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0022
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie wyciągów bankowych, prowadzenie akt osobowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Recruit Europe Ltd.

Asystentka / Sekretarka / Hostessa - Concierge online

Lokalizacja: śląskie / Katowice, Gliwice, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Chorzów, Bieruń,

Dodane: 2021-04-19
Zadania: telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień, reagowanie na bieżące zapytania...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Asystent zarządcy

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2021-04-18
prowadzenie biura zarządcy, praktyczne wykorzystanie ustawy o własności lokali, prawa budowlanego, obsługa klienta, przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz...

KPMG

Business Support Junior Assistant

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-04-18
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za Wsparcie administracyjne biura Bieżącą obsługa recepcji (m.in. witanie i obsługa gości, obsługa połączeń...