title

Asystent ds. prawnych

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Zakres obowiązków
  • Udział w przygotowaniu i  opiniowaniu wzorów dokumentów, w szczególności umów handlowych.
  • Obsługa procesu powstawiania i dystrybucji umów podwykonawczych, umów zlecenia, dzieło, umów najmu, umów na dostawy, umów na usługi, aneksów, deklaracji wekslowych do umów i innych dokumentów, prowadzenie rejestru umów, sporządzanie zestawień umów.
  • Udział w bieżącym wsparciu prawnym realizowanych przez Spółkę projektów, w tym prowadzenie korespondencji z kontrahentami, udział w dochodzeniu przez Spółkę należnych roszczeń,
  • Archiwizacja dokumentacji związanej z przygotowaniem umów i ich realizacją.
  • Udział w prowadzeniu dokumentacji Spółki, przygotowywanie dokumentów (KRS,KRK, zarządzeń, itp.).
  • Stała współpraca z Zarządem Spółki, udział w organizacji pracy Zarządu Spółki,  w tym przygotowaniu: uchwał, notatek z posiedzeń Zarządu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność oraz kreatywność w podejmowaniu działań.
  • Sumienności, terminowości, rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, arkusz kalkulacyjny.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdu służbowego.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę, w oparciu o umowę o pracę, w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem pracowników.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjny pakiet medyczny.