title

Asystent działu bok

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0893
OBOWIĄZKI:

Miejsce odbywania stażu: Mikołów, Czas pracy stażysty: pon- pt 7-15 Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa o pracę, min. 3 m-ce Okres stażu: min. 3 m-ce Obsługiwanie urządzeń techniki biurowej; analiza bazy danych klientów; pomoc w obsłudze social mediów; przygotowanie ofert handlowych i prezentacji; pomoc w pracach administracyjno-biurowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych