title

Asystent inspektora nadzoru

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Wola
Numer: StPr/22/0499
OBOWIĄZKI:
wstała współpraca z Inżynierem Rezydentem, stała współpraca z Inspektorem danej branży, obsługa urządzeń biurowych, systematyczna obsługa poczty e-mail, archiwizowanie pism przychodzących, pozostałe czynności wynikające z danego stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie średnie techniczne (bez względu na profil), umiejętność obsługi komputera, chęć do pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B06.06.2022 rozmowa z pracodawcą: kierunki: reklama, budownictwo, logistyka, geodezja

Miejsce pracy:

Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie