title

Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/20/0463
OBOWIĄZKI:

Pomaganie dziecom w spozywaniu posiłków, czynnościach higieicznych, ubieraniu się i rozbieraniu, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dziecom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania; porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych; opiekowanie się dzićmi podczas zabaw, spcerów i wycieczek; organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętność organizacji czasu wolnego dzieciom, sprawowania opieki nad dziećmi, umiejętność łatwego nawiazywania kontaktu interpersonalnego z dzićmi, pracownikami i rodzicami

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach