title

Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0177
OBOWIĄZKI:
-pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo - wychowawczej- spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych (ubieranie, rozbieranie, karmienie, mycie rąk, opieka w czasie wyjścia do toalety)- organizowanie wypoczynku dzieci (rozkładnie leżaków i pościeli)- utrzymanie czystości i porządku w salach dydaktycznych, toaletach dla dzieci- dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zabezpieczenie mienia przedszkola
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach