title

Asystent nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/22/0110
OBOWIĄZKI:

pomoc w organizowaniu zabaw, zajęć, wychodzenie z dziećmi na spacery, kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka, zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka, prowadzenie dokumentacji zajęć, utrzymywanie czystości pomieszczeń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

odpowiedzialność, niekaralność STAŻ REALIZOWANY W RAMACH PROJEKTU: PO WER

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach