title

Asystent osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/0510
OBOWIĄZKI:

Udzielanie pomocy osobie niepełnosprawnej w korzystaniu z różnych form rehabilitacji, wspieranie w dążeniu do samodzielności, udzielanie świadczeń w zakresie higienicznym, pielęgnacyjnym, prowadzenia gospodarstwa domowego;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent osoby niepełnosprawnej*
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach