title

Asystent posła

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0793
OBOWIĄZKI:
FP- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej- obsługa sprzętu biurowego- przyjmowanie petentów w biurze- opracowywanie wystąpień poselskich- wsparcie administracyjne i logistyczne współpracowników biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej