title

Asystent projektanta konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0384
OBOWIĄZKI:
Prace przy projektowaniu konstrukcji.Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:30 do 15:30.I umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe techniczne (politechnika). Umiejętność opracowania projektów PW, Autocad.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 645 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie