title

Asystent projektanta / projektant konstrukcji budowlanych

Ogłoszenie numer: 3940158, z dnia 2020-11-30

Biuro projektowe konstrukcji budowlanych. 20 lat na rynku, z realizacją projektów wielu obiektów budowlanych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Praca w środowisku CAD 2D/3D
  • Opracowywanie rysunków wykonawczych konstrukcji
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwent lub student ostatniego roku studiów II stopnia kierunku budownictwa w specjalności konstrukcje budowlane)
  • Mile widziana znajomość:
    • programu typu auto CAD z nakładkami branżowymi np.BIK
    • programu Allplan
    • programu Tekla Structures
    • programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
    • programów Autodesk Robot Structural oraz kalkulatorów inżynierskich
    • pracy w środowisku BIM

Oferujemy

  • Pracę w młodym, ambitnym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 3.500 - 6.000 PLN