title

Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/0194
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik prosimy o kontakt do swojego doradcy klienta. Refundacja w ramach stażu. Charakterystyka stażu: pomoc przy sporządzaniu dokumentacji projketowej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych, pomoc w opracowywaniu projektów w programie AutoCAD itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: znajomość programu AutoCad
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku