title

Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1523
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie obliczeń i rysunków w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, wody i kanalizacji, wykonywanie rysunków w programie AutoCad oraz obliczeń pod okiem projektanta, wykonywanie projektów instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, wody i kanalizacji, wykonywanie dokumentacji projektowych i powykonawczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe techniczne - preferowana inżynieria sanitarna lub kierunki pokrewne, dokładność, sumienność, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz umiejętność rozwiązywania problemów, mile widziana dobra znajomość programu Auto CAD, Pakiet Office, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu