title

Asystent rachunkowości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0907
OBOWIĄZKI:

Oferta prac interwencyjnych dla osób zarejestrowanych w PUP Gliwice Wykształcenie: średnie lub wyższe; czynne prawo jazdy kat.B; obsługa komputera; podstawy księgowości; komunikatywność; zaangażowanie; umiejętność pracy w zespole pod presją czasu; zakres obowiązków: obsługa sekretariatu, kontakt z klientem, pomoc i wsparcie działu księgowości; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach