title

Asystent spedytora (pracownik biurowy)

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/1733
OBOWIĄZKI:
Obsługa poczty, weryfikacja dokumentów, wykonywanie prac biurowych, weryfikacja kontrahentów, wprowadzanie danych do systemu, obsługa giełd, fakturowanie i windykacja. Biegła obsługa komputera, doświadczenie w pracy biurowej, transportowej lub call center. Oferta dla bezrobotnych zarejestrowanych w PUP, w ramach refundacji doposażenia stanowiska pracy. Osoby zainteresowane mogą zgłosić się do swojego doradcy klienta w celu skierowania do pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku