title

Asystent/asystentka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2193
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy (Projekt POWER).Wykształcenie: średnie lub wyższe o profilu rachunkowym/ finansowym; znajomość języka angielskiego; umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera; zakres obowiązków: przyjmowanie i sprawdzanie dok. księgowych pod względem merytorycznym, rachunkowym i formalnym, proste księgowanie, dekretowanie dok. wystawianie not księgowych, dok. korygujących, redagowanie, weryfikacja pism, archiwizacja dokumentów, współpraca z innymi działami, jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach