title

Asystent/ka ds. administracyjnych (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Asystent/ka ds. administracyjnych (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1498
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, Informacja dostępna u doradcy klienta

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Asystent prawny

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2022-12-02
Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie (SZANSA NA POWRÓT - oferta dla osób do 30 r.ż.)Wykształcenie : średnie;...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Asystent działu bok

Lokalizacja: śląskie / Mikołów

Dodane: 2022-12-02
Miejsce odbywania stażu: Mikołów,Czas pracy stażysty: pon- pt 7-15Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa o pracę, min. 3 m-ce Okres stażu: min. 3...

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Staż - pomoc administracyjna (dział ds. osób niepełnosprawnych)

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2022-12-02
- przestrzeganie przepisów BHP i p. poż.;- przestrzeganie regulaminu pracy oraz przepisów wewnętrznych organizatora;- przyjmowanie wniosków z PFRON i...