title

Asystentka stomatologiczna

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0399
OBOWIĄZKI:
asysta przy zabiegach stomatologicznych, sterylizacja narzędz, prace porządkowe, rejestracja pacjentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

wykształcenie kierunkowe, bądź w trakcie szkoły dla asystentek, doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich