Praca: Audytor IT / Starszy audytor IT

Audytor IT / Starszy audytor IT
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MK/MD/DAW/03/2019
Twoje zadania:
  • Przygotowanie programów audytów
  • Nadzorowanie oraz przeprowadzanie audytu zgodnie z programem audytu
  • Ocenę mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem
  • Wskazywanie na istniejące w działalności Banku ryzyka oraz ich ocenę i proponowanie działań je ograniczających
  • Dostarczanie na czas, wysokiej jakości dokumentacji audytowej
  • Raportowanie wyników prac do kierownictwa Banku
Nasze oczekiwania:
  • Minimum roczne (Audytor IT ) lub 5 letnie (Starszy Audytor IT) doświadczenie w obszarze audytu IT lub bezpieczeństwa IT / zarządzania ryzykiem IT
  • Certyfikacja CISA lub CIA / CISM / CRISC / CISSP (Starszy Audytor IT)
  • Znajomość standardów: COBIT, ITIL, GTAG, OWASP, ISO27000, PCI/DSS, NIST SP800, Rekomendacji KNF
  • Doświadczenie w przynajmniej  jednym z następujących obszarów: zarządzanie IT, bezpieczeństwo IT, rozwój oprogramowania, zarządzanie projektami, Agile/Scrum, administracja systemami operacyjnymi, sieciami, bazami danych, wirtualizacja, rozwiązania chmurowe, kryptografia, zarządzanie ryzykiem IT
  • Wysokie zdolności analityczne i wysokie umiejętności syntezy
  • Wykształcenie wyższe (preferowane IT)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Proaktywność, ciekawość, sceptycyzm i chęć podejmowania wyzwań
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czas
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy