title

Automatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Automatyk
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/20/0716
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE ZADAŃ ZWIĄZANYCH Z UTRZYMANIEM RUCHU NA ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, ZWIĄZANYCH Z AUTOMATYKĄ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane umiejętności: programowanie sterowników PLC - najchętniej firm Siemens, GE, dobrze widziana umiejętność programowania w języku C#, znajomość pakietów wizualizacji przemysłowej Wonderware bądź ASIX.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 120 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej