title

Barber/fryzjer męski

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Barber/fryzjer męski
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/20/0424
OBOWIĄZKI:
Golenie i przycinanie brody, strzyżenie męskie, dbanie o profesjonalny wizerunek salonu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe, zainteresowanie branżą

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Specjalista w dziale opłat i opomiarowania

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2020-10-06
Wykształcenie: wyższe-administracja, ekonomia, ochrona środowiska lub prawo; doświadczenie zawodowe w administracji publicznej; zakres obowiązków: prowadzenie i...

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Dziewiarz

Lokalizacja: śląskie / Myszków

Dodane: 2020-10-06
obsługa maszyny Stoll (swetry, czapki, szaliki)

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik sekretariatu

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2020-10-06
1. Samodzielne prowadzenie sekretariatu,2. Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych,3. Organizowanie i zaopatrywanie firmy w...