title

Barman - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1317
OBOWIĄZKI:
praca w bufecie, obsługa klientów, przygotowywanie fast food, sprzątanie lokalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w handlu, zaświadczenie o niekaralności, ze względu na godziny pracy (11 - 22) i dojazd do pracy mile widziane osoby mieszkające w Sosnowcu na osiedlu Środula

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu