title

Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Barman
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/21/1413
OBOWIĄZKI:
- Sprawna i szybka obsługa klientów baru- Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów zamówionych przez klientówPraca w godzinach: 12.00-20.00/13.00-21.00/15.00-23.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Barman (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie na stanowisku min. 3 miesiące

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu