title

Betoniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Betoniarz
Miejsce pracy: Siedliszowice
Numer: StPr/19/1535
OBOWIĄZKI:
skręcanie i rozkręcanie form, rozlewanie zalewy betonowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

z uwagi na środki, oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 r.ż (uzupełnienie art. 150f)

Miejsce pracy:

Siedliszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu