title

Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0780
OBOWIĄZKI:
uprawnienia: certyfikat ukończenia kursu wykonywania masażu wydanego w Indonezji.System równoważny - pełny wymiar czasu pracy, 40h tygodniowostawka brutto 19.70 za godzinę (3.600 zł)Umowa zlecenie : okres zatrudnienia od 10.2022
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Biomasażysta Fizjo-Wellnes o specjalności masaże orientalne i terapeutyczne

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - niekonieczne

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu