title

Biotechnolog w Pracowni Genetyki

Lab Med to nowoczesne, pełno profilowe i prężnie działające laboratorium medyczne zlokalizowane w Sośnicowicach k/ Gliwic. Kolejnym krokiem w rozwoju jest uruchomienie Pracowni Genetyki w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie, dokumentowanie i przygotowanie materiału
  • wykonywanie analiz (m.in. RT-PCR)
  • archiwizacja próbek
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie wykonywanych badań
  • przygotowywanie zamówień na odczynniki
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę/umowę zlecenie/kontrakt B2B wg. preferencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poszerzania kompetencji i rozwoju zawodowego
  • pracę w zespole specjalistów, w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy i ochrony osobistej
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego na kierunku: Biotechnologia
  • doświadczenia zawodowego z metodami molekularnymi – mile widziane
  • odpowiedzialności, zaangażowania i chęci do pracy
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
  • precyzji i dokładności w wykonywaniu zadań
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Laboratorium Medyczne Lab-Med z siedzibą w Sośnicowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Laboratorium Medyczne Lab-Med w Sośnicowicach ul. Raciborska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.