title

Blacharz / Dekarz

Ogłoszenie numer: 4575898, z dnia 2021-05-17

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Blacharz / Dekarz

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

 

Opis stanowiska

  • prace warsztatowe na blacharni i na obiektach

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • praktyka w zawodzie

Oferujemy

  • bardzo dobre wynagrodzenie stałe
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Referent do spraw sprzedaży

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
POWER (grupa wiekowa 18-29)- obsługa klienta stacjonarnie oraz internetowo,- kalkulacja ofert,- wprowadzanie ofert do systemu rezerwacyjnego,- wystawianie faktur VAT,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pomoc administracyjna(staż)

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak