title

Blacharz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0237
OBOWIĄZKI:
montaż, demontaż części oraz naprawa blacharska samochodów zgodnie z technologią
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Blacharz samochodowy*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe lub techniczne, egzamin czeladniczy, znajomość technologii napraw samochodów osobowych i dostawczych, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu