title

Blacharz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1542
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra ogranizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, sumienność. Praca na dwie zmiany 7:00-15-00, 11:00-19:00. Wynagrodzenie + premia. Charakterystyka pracy: naprawa elementów blacharskich, samochodów z samodzielnym demnontażem i montażem osprzętu, przestrzeganie prawidłowej technologii napraw samochodów, prezyzyjne i efektywne przeprowadzanie napraw, dbanie o jakość i terminowość. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu lub telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Blacharz samochodowy*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: lakiernik samochodwy
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: organizacja pracy własnej
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku